Zobrazení všech inzerátůTato inzerce soukromého ubytování v Chorvatsku slouží ke zprostředkování přímého kontaktu s chorvatskými majiteli objektů. Umístění apartmánů, hotelů, vil a studií je buď přímo u moře nebo do vzdálenosti max. 400m od moře.
Pokud se rozhodnete rezervovat ubytování, kontaktujte přímo majitele nemovitosti na uvedeném emailu u konkrétní nabídky.

Oglašavanje smještaja:
- oglašavanje na Internetu 24 sata na dan za jednu godinu
- oglašavanje neograničenog broja Vaših turističkih kapaciteta
- po jedna stranica za svaki apartman, studio-apartman, pansion, hotel ili sobu: opis, 12 slika, kontakt formular, naziv objekta, osobnim podacima o vlasniku, kontaktne informacije, točnu adresu objekta, popis objekta sa detaljnim informacijama o smještaju i objektu, osnovne informacije o opremljenosti objekta, informacije o udaljenostima objekta (za istinitost podataka i informacija, te za autorska prava za poslane fotografije odgovara oglašivač )
- prijevod Vaše ponude na Češki jezik

Ili nas kontaktirajte na : kontaktujweb@gmail.com
1
Villa Korcula

Villa Korcula

Villa Korcula, také nazývána Villa Lorena, se nachází v zátoce Vinačac na jižní straně ostrova Korčula. Vinačac je malá slunná…
01/27/2014
Vinačac, Prižba, ostrov Korčula
Jižní Dalmácie
Total views: 957
Price: € 0.00
Apatrmány Lozica

Apatrmány Lozica

Moderně zařízený třípokojový klimatizovaný apartmán pro 4 osoby, který se nachází v klidné lokalitě, jen 3 minuty chůze od centra…
12/22/2013
Korčula
Jižní Dalmácie
Total views: 762
Price: € 100.00
1


Sledujte nás na Facebooku a sdílejte článek s přáteli