Ubytování v Chorvatsku


Chorvatsko stále zůstává oblíbeným cílem Čechů, hlavně vzhledem ke své vzdálenosti a možnosti vlastní dopravy automobilem. Pokud tedy nepatříte mezi náročné a nemáte v plánu využít kompletní zajištění dovolené přes cestovní kancelář, pak věřte, že je ve vašich možnostech si ubytování zajistit v Chorvatsku samostatně. Tím můžete náklady na dovolenou výrazně snížit. Na výběr jsou spousty kempů, apartmánů a hotelů po celé délce pobřeží Jadranu.

Jak si dojednat jednoduše soukromé ubytování?

V první řadě si zvolíte část Chorvatska, kde by jste chtěli strávit dovolenou – Istrie, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie a nejlépe i konkrétní město nebo vesnici. Destinaci můžete zvolit prohlídkou mapy Chorvatska nebo na doporučení známých, či referencí vyplývajících z diskuzí na internetu.

V naší nové inzertní sekci můžete najít nabídky ubytování v soukromých apartmánech s přímými kontakty na chorvatské majitele nemovitostí. Dle vaší jazykové vybavenosti můžete buďto přímo zavolat majiteli, nebo napsat email a dohodnout si termín pobytu.

Chorvati běžně mluví německy, anglicky a jsou schopni rozumět i češtině. Často mívají v kontaktech uvedeno, kterým jazykem komunikují. V případě, že si nejste svými jazykovými schopnostmi jisti, Vám rádi pomůžeme s hledáním ubytování ve kterékoliv části Chorvatska. Majitelé většinou vyžadují zálohu na ubytování zaplacenou předem. Tím se jistí, že jim návštěvníci opravdu přijedou. Není třeba se toho obávat, Chorvati jsou solidní, zatím jsem se nesetkal s problémy se zaplacenou zálohou. Pokud Vás ale žádná ze soukromých nabídek nezaujala, zkuste hledat v sekci Ubytování nebo Zájezdy do Chorvatska.

Doporučuji nejdříve prohledat naší sekci s nabídkou ubytování v Chorvatsku v soukromí. Nejsou to inzeráty od cestovky, se všemi majiteli jsem komunikoval a v případě potřeby se ozvěte a pomohu vám s jednáním.

Příklad jednoho z apartmánů:

Apartmány v Chorvatsku

Vybavení apartmánu

Parkování u apartmánů

Parkování u apartmánů

Městečko u mořeSledujte nás na Facebooku a sdílejte článek s přáteli