Kompenzace poměrně běžných situací jsou u pojišťoven standardní

Když vyrazíme na dovolenou, mohou nastat různé situace, které sice nemusí být příjemné, ale většina z nich nad nimi mávne hlavou. Ne vždy to tak musí být, jelikož na ně může myslet i cestovní pojištění do zahraničí. Podívejme se proto na několik z nich, které nám mohou jasně ukázat, co vše může třeba i nejlevnější cestovní pojištění dnes kompenzovat. A kde danou pojistku najít? Zkuste web Porovnej24.cz, se kterým chybu zaručeně neuděláte.

Když nevyjde počasí, dostanete kompenzaci

Ideálním příkladem může být počasí. I pokud si sjednáte nejlevnější cestovní pojištění online, můžete si do pojistky zařadit i danou situaci. Následně je vše řešeno jako standardní pojistná událost. Pokud tedy počasí skutečně nebylo takové, jak odpovídá konkrétním pojistným podmínkám, vy dostanete finanční kompenzaci. I to je důvod, proč si cestovní pojištění online sjednat. A to s tímto typem pojistného krytí. Příkladem země, kde nechceme nepříznivé počasí, je Francie.

V zimě to může být sníh

Zatímco v létě je to slunečné počasí, v zimě může být možným rizikem nedostatek sněhu. A i na to tuzemské pojišťovny samozřejmě myslí. Jak? Nabízejí cestovní pojištění na hory, do kterého můžeme zahrnout i to, že v konkrétní destinaci bude sněhu dostatek. Vybrat takovou pojistku následně není složité, jelikož i zde nám pomůže srovnání cestovního pojištění. Vše tak zvládneme realizovat online, z pohodlí našeho domova. A to kdykoliv budeme chtít vycestovat za nezapomenutelným lyžováním.

I zpoždění si lze nechat proplatit

Plánujete cestu letadlem a bojíte se zpoždění? Pokud ano, lze od pojišťovny dostat kompenzaci. A to jak v podobě zpoždění letu, tak i v podobě zpoždění zavazadel. Obojí dnes nabídne jak cestovní pojištění do EU, tak samozřejmě také cestovní pojištění mimo EU. Je tedy jenom na vás, zda si pojistku sjednáte. A pokud ano, můžete se na zpoždění vysloveně těšit. Proč? Jelikož bude spojeno s finanční kompenzací, která u některých pojišťoven rozhodně nemusí být malá.

Mohlo by se vám líbit...