Detaily inzerátu / Podaci o oglasu
Napište majiteli : Danica
+385(0)957005663
Sveti Petar, Sjeverna Dalmacija, Croatia
€ 50.00

Rodinné apartmány DANICAKO pro 2-5 osob, ve městě Sveti Petar mezi Zadarem a Biogradem. Apartmány s terasami obklopené zelení, plus terasa nad nimi - pro slunění a relaxaci, s výhledem na moře, malé ostrovy a ostrov Pašman.

Apartmán (2-3 osoby) se skládá z jedné oddělené ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem v obývacím pokoji.

Apartmán (4-5 osoby) se skládá z jedné ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky v obývacím pokoji je rozkládací pohovka.

Každý apartmán v domě je klimatizovaný a má volný přístup k internetu. V přízemí domu se nachází gril a venkovní sprcha, které hosté mohou využít. Parkování je možné přímo u domu, nebo na speciálně oploceném místě.

Sveti Petar je malé turistické městečko táhlé podél pobřeží, takže v celé úseku jsou atraktivní pláže jako Solin a Crvena Luka.

V blízkosti je místní školní hřiště. Výlety v okolí do 50 km: největší přírodní jezero - Vranské jezero, Národní park Paklenica, nebo jednodenní výlety do Národního parku Plitvická jezera a národního parku Krka a Kornati. Bezprostřední blízkost Zadaru a Biogradu umožní všem, kteří hledají zábavu a noční život, nezapomenutelný zážitek v těchto pobřežních městech.

Internet WiFi, pobytová taxa a klimatizace, jsou zahrnuty v ceně APP. Cena závisí na počtu osob a době příjezdu. Na konci května a na počátku června je Cena od € 25 / den / noc.

Pračka a dětská postýlka na vyžádání.
This Ad has been viewed 1213 times.


Sledujte nás na Facebooku a sdílejte článek s přáteli