Webkamery z Chorvatska online


Pokud právě plánujete dovolenou v Chorvatsku, určitě vás nejvíc zajímá, jak místo vašeho pobytu bude vypadat. K tomu vám nejlépe poslouží online webkamery.

Většinou se tak pídíte po fotogaleriích z cest lidí, kteří tam byly před vámi. Nebo zkoušíte zadat název letoviska do vyhledávací služby “Google obrázky”. Bohužel většina z nich není aktualizována a často taková fotogalerie obsahuje obrázky i několik let staré. Navíc fotka není mnohdy odrazem reality, ale je naaranžovaná nebo přikrášlená ve Photoshopu. Snadno tak můžeme být rozčarováni po příjezdu do cílové destinace, protože dané místo vypadá zcela jinak.

Kde sledovat Chorvatské webkamery online?

Naštěstí máme na internetu k dispozici službu What´s Up Cams, která vysílá online aktuální snímky z webkamer, instalovaných na mnoha místech po celém světě. A jsou tu i live webkamery z Chorvatska! Na internetové adrese http://www.whatsupcams.com/en/webcams/country/croatia najdete živé přenosy z více než 120ti kamer, rozmístěných napříč celou zemí.

Navíc nejde jen o “obrázky” které se jednou za pár minut změní, zde můžete sledovat opravdu kvalitní, živý video-přenos!

  • Webkamery umístěné na pláži vám prozradí nejen velikost vln, čistotu, ale i to zda je v konkrétní čas pláž přelidněná.
  • Díky webkamerám na dálnici zjistíte aktuální dopravní situaci.
  • Sledovat můžete kamerové záběry z chorvatských měst a letovisek – např. z Živogošće, Novalji, Podgory, Splitu, Vodice, Karlovace či Záhřebu.

V případě chorvatské metropole nenajdeme pouze záběry z jejího centra (Hledejte: Trg banja Jelačića, Tomićeva ulica), ale máme možnost vidět rovněž situaci v tamní zoologické zahradě, u jezera Jaren či v okolních horách.

Tip: Protože řada z vás jezdí do Chorvatska autem, potěší také zpráva, že jsou tu rovněž umístěny záběry z webkamer ve Slovinsku, kterým řidiči při cestě na Jadran projíždějí.

Zde si lze prohlédnout další aktuální webkamery v Chorvatsku:

Webkamera Makarská riviéra

Webkamera Split

 Sledujte nás na Facebooku a sdílejte článek s přáteli