Zobrazení všech inzerátůTato inzerce soukromého ubytování v Chorvatsku slouží ke zprostředkování přímého kontaktu s chorvatskými majiteli objektů. Umístění apartmánů, hotelů, vil a studií je buď přímo u moře nebo do vzdálenosti max. 400m od moře.
Pokud se rozhodnete rezervovat ubytování, kontaktujte přímo majitele nemovitosti na uvedeném emailu u konkrétní nabídky.

Oglašavanje smještaja:
- oglašavanje na Internetu 24 sata na dan za jednu godinu
- oglašavanje neograničenog broja Vaših turističkih kapaciteta
- po jedna stranica za svaki apartman, studio-apartman, pansion, hotel ili sobu: opis, 12 slika, kontakt formular, naziv objekta, osobnim podacima o vlasniku, kontaktne informacije, točnu adresu objekta, popis objekta sa detaljnim informacijama o smještaju i objektu, osnovne informacije o opremljenosti objekta, informacije o udaljenostima objekta (za istinitost podataka i informacija, te za autorska prava za poslane fotografije odgovara oglašivač )
- prijevod Vaše ponude na Češki jezik

Ili nas kontaktirajte na : kontaktujweb@gmail.com
1
Apartmán Artusi v Pule

Apartmán Artusi v Pule

Pronajmu apartmán pro 4 osoby (2 + 2), v klidném místě v blízkosti borového lesa u města Pula. Apartmán má…
05/22/2015
Pula
Istrie
Total views: 1202
Price: € 40.00
Apartmán  "ARTUSI"

Apartmán "ARTUSI"

Apartman Artusi nabízí ubytování pro 2+2 osoby Nachází se v klidném místě v blízkosti borového lesa. Velká terasa (25 m),…
04/17/2014
Pula
Istrie
Total views: 1419
Price: € 35.00
Apartmány Sandra, Pula

Apartmány Sandra, Pula

V historickém centru nádherného města Pula nedaleko římské arény nabízíme dva apartmány : Apartmán 1 40m2, kapacita 2 osoby, ložnice…
02/17/2014
Pula
Istrie
Total views: 1084
Price: € 0.00
1


Sledujte nás na Facebooku a sdílejte článek s přáteli