Kdo patří do rizikových skupin u cestovního pojištění

Nejenom standardní klienti, se kterými je spojeno malé riziko. Dnes mohou uzavřít cestovní pojištění online také lidé, kteří spadají to takzvaných rizikových skupin. I ti mohou dostat ochranu, kterou potřebují. Ta se může týkat jejich zdravotní stránky, může se týkat také jejich věcí, ale třeba i odpovědnosti. Vybrat si tu správnou pojistku je snadné. Stačí využít srovnání cestovního pojištění a vybrat si variantu, která vám bude vyhovovat. Vše navíc zvládnete online, na webu Porovnej24.cz. A kdo patří do oněch rizikových skupin?

Nezapomínejme na starší osoby

Ano, jsou to především lidé v důchodu, kteří jsou pro mnoho pojišťoven skutečně rizikovou skupinou. I ta si však může cestovní pojištění do zahraničí poměrně hravě sjednat. Stačí k tomu jenom pár minut času a už můžete mít nejlevnější cestovní pojištění online. Nejenom, že si lze vybrat parametry pojistky, ale lze si vybrat také konkrétní pojišťovnu, stejně jako lze vybírat i podle toho, kolik pojistka bude celkově stát.

Jsou to i osoby trpící dlouhodobým problémem

I zdravotní problém se může jevit jako poměrně velké riziko. Je dobré na to brát ohled, jelikož se může dostavit u každého z nás. A příklad? Jsou to třeba vrozené choroby srdce, stejně jako to může být něco dnes tak běžného, jako je cukrovka. Sice u pojišťoven spadáme do rizikové skupiny, ale je jasné, že si můžeme jak cestovní pojištění v rámci EU, tak i cestovní pojištění mimo EU bez jakýchkoliv potíží sjednat. Třeba do země, jakou je Nizozemsko.

Pojistit se mohou i těhotné ženy

Rizikovou skupinou jsou samozřejmě i ženy, které čekají potomka. Jistě není třeba říkat důvod, proč tomu tak je. Ani těm ale pojišťovny neupírají právo získat ochranu. Ba co víc, i ony mohou sjednat nejlevnější cestovní pojištění. Samozřejmě s ohledem na jejich zdravotní stav. Je tedy jasné, že cestovní pojištění na hory to přímo nebude, ale běžná pojistka rozhodně není žádným problémem.

Mohlo by se vám líbit...