Kempy v Chorvatsku


Mezi kempy v Chorvatsku je jistě z čeho vybírat. Není ale kemp, jako kemp a proto vám přinášíme tipy na ty nejlepší místa pro rodinnou dovolenou. V těchto kempech najdete například bazén, hřiště pro děti, ale také fitness a mnoho dalších služeb. Nutno podotknout, že kempy na Jadranu nenabízejí pouze ubytování pod stanem, ale také v mobilních domech, bungalovech nebo apartmánech. Takto strávená dovolená vyjde velmi levně a navíc kempování má své neobyčejné kouzlo.

Camping Park Umag

Tento velmi luxusní kemp se nachází na poloostrově Istrie přímo u moře, pouhých 8 km od historického centra Umag. Kemp se vyznačuje velmi příjemným prostředím, nabízí mnoho doplňkových aktivit, kterými jsou vodní sporty, možnost prolámu lodě nebo kola, plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, badminton, fotbal či vodní fotbal. Do kempu si s sebou můžete vzít také svého mazlíčka. V kempu Umag je umístěn venkovní plavecký bazén s dětskou prolézačkou. Z areálu se dostanete na pláž, kde si můžete pronajmout (za poplatek) slunečníky a lehátka.

Kemp Zaton

Za pozornost stojí také kemp Zaton, který se rozléhá v blízkosti města Zadar. Nachází se přímo u malebného Jaderského pobřeží. Jistě oceníte spojení klidného zákoutí a odpočinku ve stínu borovic s dlouhými písečnými plážemi. Mnozí přezdívají kempu Zaton – rodinný ráj. Ubytovat se můžete v perfektně vybavených mobilních domech. Opalovat a koupat se lze na 2 km dlouhé písečné a oblázkové pláži. Pro děti je zde připravena řada hřišť. Můžete také navštívit historická města Nin a Zadar, která fascinují svou výjimečnou krásou.

Kemp Lanterna

Tento kemp se nachází 13 km od centra letoviska Poreč na poloostrově Istrie. Toto letovisko přináší mnoho společenských a kulturně bohatých akcí. Velmi příjemné jsou také procházky po zdejším překrásném pobřeží, jež lemuje azurově modré moře. Kemp disponuje venkovním bazénem se slanou vodou, dětským bazénem se sladkou vodou a skluzavkou. Je zde také pizzerie, fastfood, samoobslužná restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi a mnoho dalších služeb.Sledujte nás na Facebooku a sdílejte článek s přáteli  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *