Nechte se odvézt autobusem až do jachtařských marin

Unavuje vás trmácet se přes polovinu Evropy automobilem a první den své dovolené dohánět spánkový deficit? S tím je konec! Pomůže vám nový Yachtbus společnosti Zindulka. Nová autobusová doprava do Chorvatska, která letos prvně vyráží do našich oblíbených destinací. V provozu je od května do října.

Yachtbus Zindulka

Hlavním záměrem je dopravit jachtaře přímo do marin, avšak dopravu do Chorvatska mohou samozřejmě využít i nejachtaři. Yachtbus vyjíždí každý pátek v 17:00 z Prahy, dále pokračuje přes Jihlavu, Brno, Bratislavu a dopraví vás do jednoho z 10 jachtařských přístavů mezi Zadarem a Splitem. Návrat je vždy za týden v sobotu dopoledne.

Cestovat budete nejmodernějším a nejluxusnějším dvou či jedno patrovým autobusem, který se může pochlubit pohodlnými sedačkami, wifi připojením během celé cesty (kromě území Slovinska), zásuvkou na nabití vašeho mobilního zařízení či notebooku, toaletou a v neposlední řadě i stewardkou, která vám ráda poskytne občerstvení.

Nemusíte mít obavy ani o svou bezpečnost. Autobus nemá dva, ale hned tři řidiče, kteří se pravidelně střídají. Navíc má autobus zesílenou karoserii a bezpečnostní pásy jsou samozřejmostí.

I během spánku se dočkáte vyššího komfortu. Sedačky lze vysunout do stran a vy se tak nemusíte mačkat vedle svého spolusedícího. Pokud by vám ani to nestačilo, můžete si za menší příplatek vybrat z šesti prémiových sedaček, které jsou obohaceny o více prostoru. Před spaním můžete sledovat filmy s jachtařskou tématikou nebo si na své palubce pustit film dle vlastního výběru.

Kromě toho, že nebudete při příjezdu na místo unavení, přispějete navíc k zlepšení ovzduší. Nebudete opotřebovávat vlastní automobil a vyhnete se komplikacím při případné závadě na vašem autě. Jachtaři navíc pocítí další peněžní úsporu – nebudou už muset platit za parkovací místo u marin. Nemusíte se zkrátka vůbec o nic starat, pouze si užívat vytouženou dovolenou!

Jízdenky do Chorvatska lze jednoduše objednat na www.yachtbus.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *