Detaily inzerátu / Podaci o oglasu
Napište majiteli : Tina Puharic
0038598781778
Makarska, Chorvatsko
Visit Website
€ 0.00

Apartmán s vlastním bazénem se nachází v kopci, v blízkosti ​​pláže i centra města Makarska.

Jde o samostatně stojící dům se zahradou a vlastním bazénem, ​​obklopený zelení, nacházející se v kopcovité části města. Leží jen 400 metrů do centra tohoto oblíbeného rekreačního města a je vzdálený 800 metrů od hlavní pláže v Makarské.

Apartmán byl postaven v roce 1966, a renovován roku 2007. Se svými 120 m2 obytné plochy poskytuje značná komfort a může se v něm ubytovat až osm lidí. Tři ze čtyř ložnic jsou vybaveny manželskou postelí, čtvrtá ložnice má patrovou postel. Jedna koupelna jsou vybavena sprchou, umyvadlem a WC. Druhá koupelna je s vanou, umývadlem a WC. K dispozici je také pračka. V prostorném obývacím pokoji najdete velkou pohovkou a TV s plochou obrazovkou (satelit). Kuchyňská linka je plně vybavena všemi potřebnými spotřebiči, krásným skleněným stolem a 8 židlemi. Všechny pokoje v domě mají klimatizaci. Bezdrátové připojení k internetu je také k dispozici. Cestovní postýlka pro batole může být poskytnuta na vyžádání. Dveře z obýváku vedou přímo ven na terasu, s přilehlým bazénem (20m čtverečných). V zadní části bazénu jsou čtyři lehátka, venkovní sprcha a dva slunečníky připevněné na zdi. Hned vedle na terase, je také dřevěný stůl se dvěma lavicemi. Místo je oploceno a proto je vhodné pro rodiny s malými dětmi. Parkovací místa jsou v zahradě.

Apartmán je jen 800m od hlavní pláže a 400m od supermarketů a restaurací. Všechny druhy obchodů naleznete v blízkém centru města.
This Ad has been viewed 839 times.


Sledujte nás na Facebooku a sdílejte článek s přáteli