Detaily inzerátu / Podaci o oglasu
Napište majiteli : Eva Slavíková
+420607813371
VIR, Croatia
€ 130.00

Ubytování je umístěné v nejpopulárnější části ostrova VIR přímo na pláži s pozvolným vstupem do moře. Ostrov VIR je součástí Střední Dalmácie, tudíž je vyhledávanou lokalitou díky stabilnímu, krásnému počasí a průzračně čisté vodě.
Ostrov je spojen s pevninou bezplatným mostem. Klimatizované apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Všechny apartmány jsou dvojložnicové (4lůžka + přistýlka / postýlka) a mají soukromou terasu. Dětské postýlky jsou zdarma po dohodě k zapůjčení. Ubytování je klimatizované - vyhřívané, samozřejmostí je bezplatná wi-fi a soukromé parkování přímo na pozemku. V areálu je dále zdarma k dispozici privátní bazén včetně lehátek. Součástí je i venkovní sprcha a na nádvoří se nachází 2 venkovní grily. Apartmány jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem (vybavený) s jídelnou, koupelnou, WC, 2 ložnice, prostorná terasa
Nabízíme hostům zdarma pronájem 2 ks paddleboardů, také je k dispozici stlačený vzduch k nafouknutí vodních hraček aj.
Apartmány Ewa se nachází v klidné části ostrova VIR, který se pyšní titulem 10.největšího ostrova Chorvatska (10 x 4 km)
V přímé blízkosti apartmánů jsou kavárny, restaurace, obchody. atd V dojezdové vzdálenosti cca 20 km se nachází hlavní město Zadar, které nabízí veškeré společenské a obchodní vyžití. K dopravě je v Zadaru možné využít také letiště.
Na ostrově VIR máte možnost využít širokou škálu sportovního a relaxačního vyžití, Po obvodu ostrova vede oblíbená cyklistická stezka. Dále je na ostrově bezpočet různých pláží s nádhernými přírodními úkazy.
Vyžití zde najdou i milovníci historických památek. Jedny z nejznámějších památek jsou Kaštelina, benátská pevnost, maják, Farský kostel Sv.Jurja, Sv.Ivana, Mikuláše.

cena za apartmán na 1 noc je 130 Euro
rezervace na: reservation.ewa@gmail.com
FB: Apartment Ewa, Chorvatsko, ostrov VIR
This Ad has been viewed 506 times.


Sledujte nás na Facebooku a sdílejte článek s přáteli